Hakkımızda

Sağlıklı olmak, mutlu ve kaliteli bir yaşamın anahtarıdır. Sağlık, genellikle doğuştan gelen, kendiliğinden var olan bir durum olarak algılanır. Ancak sağlıklı bir yaşam sürmek için çaba göstermeniz gerekir. Hatta, daha doğum öncesi dönemde anne ve babanızın, sizin sağlığınız için çaba göstermesi gerekir. Sağlıklı bir yaşam için alınması gereken birçok önlem vardır. Bunların bir çoğu günlük yaşamınızda uygulayabileceğiniz küçük ve kolay çabalardan oluşur. Düzenli yaşam, sağlıklı beslenme, zihinsel ve bedensel çalışma, hijyen, sigara, alkol vb. maddelerden uzak durma..

Birçoğumuz sağlıklı bir yaşam için bunları günlük yaşamımızda uygulamaya çalışıyoruz. Ve birçoğumuz her gün 7-9 saat ayırdığımız (ya da ayıramadığımız), ömrümüzün 3’te birinin geçtiği uyku sürecimizi göz ardı ediyoruz. Ancak sağlıklı bir hayatın en önemli yolu, kaliteli ve düzenli uykudur. Gün içerisinde harcadığınız enerjiyi tekrardan uyku ile almanız gerekiyor. Uyku sürecinde depolanan enerji, yeni güne zinde ve mutlu başlamanıza katkı sağlayacaktır.

Kısacası, daha sağlıklı bir yaşam için daha iyi bir uykuya ihtiyacımız var!

Evet, tek başına uyku, sağlıklı bir yaşam sürmenize yüzde 100 katkı sağlamaz ama kaliteli ve düzenli bir uyku olmadan da diğer tüm çabalarınız boşa gidebilir.

İşte tam burası bizim ilgi alanımıza giriyor.

Daha iyi, kaliteli, sağlıklı bir uyku süreci için ‘doğru’ bir yatağa ihtiyacınız vardır! Ve söz konusu uyku olduğunda, herkese uyan genel geçer kurallar söz konusu değildir. Çok iyi biliyoruz ki, hayatta iki şey, kişiye özeldir: Işık ve uyku.. Herkes, ışığı, renkleri farklı görüyor. Ve herkes farklı bir uyku sistemine sahip.. Bunun üstüne her insanın vücudu, parmak izi gibidir. Dolayısıyla herkes için genel geçer bir yatak yoktur. Herkese, kişiye özel yatak yapmak da mümkün değildir. Ancak sizin için en doğru yatağı bulmanız mümkündür.

AMACIMIZ

YatakRehberi.com olarak; sağlıklı bir yaşam ve kaliteli bir uyku çabalarınızda yardımcı olmak, doğru yatağı bulmanıza katkı sağlamak için buradayız.

Öncelikli amacımız, uyku kalitenizi artırmak için size uygun doğru yatağı nasıl bulacağınızı içeren yazılar yayınlamak. Bu doğrultuda, yatak analizleri, incelemeleri, araştırmaları hazırlayıp, yatak fiyatları, kampanyalar, fırsatlar hakkında bilgiler paylaşacağız. Kendinize uygun yatağı bulabilmenize katkı sağlamak için uyku sağlığı, uyku bilimi, uyku hijyeni, uyku bozuklukları ile ilgili ipuçları, araştırmalar ve içerikler de yayınlayacağız.

BİZ KİMİZ?

Biz bir yayıncıyız. Her şeyden önce yeni bir yatak satın alma sürecinde size yol gösterici olmak istiyoruz. Size en son uyku araştırmalarını ve yatak önerilerini sunmak için her gün çok çalışıyoruz. Bu alanda kişisel tecrübelerimiz ve uzmanlıklarımız var. Ancak hiçbirimiz uyku konusunda uzman olarak kendimizi adlandırmıyoruz. Uyku sağlığına ilgiliyiz. Bu yüzden sürekli araştırıyor, yerli ve yabancı akademik araştırmaları inceliyor, tıbbi dernek ve vakıfların çalışmalarını takip ediyoruz. Öğrendiğimiz yeni bilgileri de sizlerle paylaşmaktan mutlu oluyoruz.

YAYIN POLİTİKAMIZ

YatakRehberi.com’da yayınladığımız içerikler uzmanlıkla yazılmış, düzenlenmiş, doğru ve kapsamlıdır. İçeriğimizin kaliteli ve bilgilendirici olması, yazılarımızın temelini oluşturur. Yazılarımızda faydalandığımız kaynak ve referanslar mutlaka belirtilmektedir. Üçüncül referanslar kullanmaktan kaçınırız.

İçeriklerimizin güncel olmasını sağlamak için sürekli güncelleme yaparız. Bu yüzden içeriklerin yayınlanma tarihi ya da son güncelleme tarihi, her yazıda belirtilmektedir.

YatakRehberi.com’da yayınlanan içerikler ile ilgili herhangi bir geri bildiriminiz varsa eksik ya da yanlış bir bilgi söz konusu olduğunu düşünüyorsanız, lütfen iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin.

YatakRehberi.com’un herhangi bir yatak üreticisi ya da benzer sektörlerde faaliyet gösteren herhangi bir firma ile bağı yoktur. Yatak tavsiyeleri, incelemeleri, karşılaştırmaları hakkında içerikler tarafsız bir bakış açısı ile yazılmaktadır. Eğer bu konuda bir taraf olacaksak, öncelikle müşteri ya da tüketici gözüyle bakmayı tercih ederiz.

YatakRehberi.com’da Google AdSense™reklamları yayınlanabilir. Burada hangi reklamların yayınlanacağına sizin internetteki kişisel verilerinize göre Google AdSense™ tarafından belirlenmektedir. Bunun dışında yapılacak reklam amaçlı içeriklerin Advertorial çalışma olduğu mutlaka belirtilecektir.

BİZ DOKTOR DEĞİLİZ

YatakRehberi.com sitesindeki hiçbir içerik; profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini almayı amaçlamaz. Tıbbi bir durumla ilgili sorularınız için daima doktorunuzun veya diğer nitelikli sağlık uzmanınızın tavsiyesine başvurmalısınız. Bu web sitesinin içeriği yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır.

ARAŞTIRIN VE KEŞFEDİN

YatakRehberi.com’daki herhangi bir bilgiyi okurken, ürünleri listelediğimiz sıraya göre değil, benzersiz satın alma gereksinimlerinize en uygun olan her kategoriyi ve/veya konuyu keşfetmenizi öneririz. Ayrıca, YatakRehberi.com web sitesindeki bilgilerin sadece kendi araştırmalarınızda ve kaliteli uyku süreci için doğru yatak arayışınızda, size yardımcı olmak için kullanılan bir başlangıç ​​noktası olması gerektiğini lütfen unutmayın!

Kendiniz için doğru yatağı bulma yolculuğunuzda iyi şanslar!

Herkese kaliteli, sağlıklı ve yeni güne enerjik uyanmanızı sağlayacak uykular dileriz.

Saygılarımızla,

YatakRehberi.com