Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları

Güncelleme Tarihi: 01.02.2021

Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. , uyku kalitenizi arttırmak için analiz, inceleme, araştırma, karşılaştırma yazıları gibi özgün içerikler hazırlayan bir internet sitesidir.

YatakRehberi.com'da yayınladığımız içeriklerin kaliteli, doğru, kapsamlı ve bilgilendirici olması için özen gösteririz. Bu yüzden yazılarımızdaki referanslar, uluslararası dergi yayınlarına, hakemli çalışmalara, akademik araştırma kurumlarına ve tıbbi derneklere dayanmaktadır. Üçüncül referans kullanmaktan kaçınırız. Bu sebeple içeriklerimizin altında kaynakça belirtilmesi konusunda hassas davranırız. Kullanılan kaynağa yönlendirme yapmaya özen gösteririz.

Telif Hakkı İhlal Bildirimi

Gösterilen tüm titizliğe rağmen YatakRehberi.com'da yayınlanan herhangi bir içeriğin telif hakkını ihlal ettiğine inanıyorsanız, bize tüm ilgili bilgileri içeren bir bildirim gönderebilirsiniz. YatakRehberi.com olarak telif haklarına saygı duyarız ve bu ihlal bildirimlerine en kısa sürede cevap vermeye özen gösteririz.

YatakRehberi.com'da kullanılan görseller, internet ortamından yararlanılarak web sitemize eklenmektedir. Eğer size ait görsel veya yazılar kaynak belirtilmeden kullanılmışsa, içeriğin kaldırılması talebinde bulunabilir ya da içeriğe ayrıca link ve kaynak ekletebilirsiniz. Ya da içeriklerde hoşunuza gitmeyen bir durum varsa bize 'ndan ihlal bildiriminde bulunabilirsiniz. Kaldırma, devre dışı bırakma ya da düzeltme yapma ile ilgili bir onay gönderilmeyecektir.

İçerik ve Hizmetlerimizin Kullanımı

YatakRehberi.com, üçüncü tarafların telif haklarına gösterdiği saygıyı, kendi içeriklerinin korunmasında da özen göstermektedir. YatakRehberi.com'da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat ekibimiz tarafından özgünlük gözetilerek oluşturulmuştur ve her hakkı telif hakları koruması altındadır. YatakRehberi.com'da üretilen içeriklerin, görsellerin ve videoların kullanımı ancak YatakRehberi.com ile gerçekleştirilen mutabakat sonucu kaynak gösterilerek mümkündür. YatakRehberi.com'daki içerikler, bilgi paylaşımı amaçlı olarak aşağıdaki linklerden birini yazının altına ya da web sitenize yerleştirmeniz suretiyle kullanılabilir.

Eğer üstteki şartlara uygun davranmazsanız 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

Kullanıcı Yorumlarında Kötüye Kullanım ve Hak İhlali

YatakRehberi.com'da yer alan içeriklerin altında yer alan yorumlardan, yorum sahibi sorumludur. Yorumlar herhangi bir denetimden geçmeden yayınlanmaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumlardan dolayı hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

YatakRehberi.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları ile ilgili herhangi bir değişiklik ya da revizyon yapılması durumundan gerçekleştiği tarih bildirilecektir.

Bu Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları ve içeriği ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle 'e geçin.